Poszukujemy kandydata do działu mechanicznego na stanowisko

ŚLUSARZ

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie na stanowisku Ślusarz
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Obsługa przecinarki taśmowej – możliwość przyuczenia
  • Otwartość na naukę i współpracę w zespole

Twoje zadania:

  • Obróbka detali przy użyciu specjalistycznych narzędzi i urządzeń
  • Wykonywanie zadań zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Przygotowywanie detali do dalszych procesów produkcji
  • Obsługa przecinarki taśmowej CNC
  • Ścisła współpraca między stanowiskowa
  • System dwuzmianowy

Dla Ciebie:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Stabilne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w zaangażowanym zespole
  • Pakiet premiowy; „13” pensja
  • Dodatkowy pakiet benefitów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane CV