×

Uwaga

Lack of access rights - File 'cache/images/aktualnosci/2024/wosp'
Lack of access rights - File 'cache/images/aktualnosci/2023/5/konkurs-plastyczny'

Wspólnie z Fundacją Humanites celebrujemy akcję #Dwie Godziny dla Rodziny, której akcja przypada właśnie na 15 maja.

Światowy Dzień Ziemi z kolejną zbiórką w ZWAE!

Tym razem zbieramy książki, aby oddać je tym, którzy je potrzebują.

Tym samym dołączamy się do ogólnopolskiej akcji KSIĄZKA ZA KRATY!

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 23-25.04.2024 firma nasza będzie prezentować swoją ofertę na targach EXPOPOWER w Poznaniu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska – pawilon 8 stoisko 13

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów HANNOVER MESSE 2024 w Hannoverze/Niemcy w dniach 22-26. 04.2024 – hala 12; stoisko E22

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ, dlatego wspólnie z FARM FRITES i firmą PROFARM zapraszamy do udziału w 4. edycji Konkursu Grantowego Fabryka Lokalnych Innowacji.

Spokojnych Świąt Wielkanocnych pełnych dobrego nastroju.

Zbiórka z 2023 pobita. Zebraliśmy 1003,78 zł.

Dziękujemy za wsparcie‼️

Wszystkim naszym Klientom i Przyjaciołom dziękujemy za dotychczasową współpracę i składamy najlepsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w 2024 roku!

Pragniemy poinformować, że w dniach 21 – 23 listopada 2023 nasza firma będzie uczestniczyła w targach ENERGETICS w Lublinie. Serdecznie zapraszamy – stoisko nr 49 w hali C.

Już 04 października 2023 w kinie FREGATA II edycja wydarzenia MOC KOBIET.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy na targi Energetab, które odbędą się w dniach 12-14.09.2023 r. - hala A, stoisko nr 23.

Konkurs plastyczny: "Ja i moja rodzina - nasze wspólne chwile" realizowany z okazji "Dwie Godziny dla Rodziny" ROZSTRZYGNIĘTY.

Dwie Godziny dla Rodziny w ZWAE – 15 maja rozpoczynamy konkurs!

Kolejny rok z Fundacją Humanites celebrujemy akcję #Dwie Godziny dla Rodziny, której akcja przypada właśnie na 15 maja.

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 16 – 18. 05.2023 firma nasza będzie prezentować swoją ofertę na targach EXPOPOWER w Poznaniu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska – pawilon 7 stoisko 27

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów ELFACK 2023, które odbędą się w Goteborgu / Szwecja w dniach 09– 12.05.2023 – stoisko D04:21

Kolejny rok dołączamy do Światowego Dnia Ziemi!

Ruszamy z akcją: DAJ UBRANIOM DRUGIE ŻYCIE!

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ, dlatego wspólnie z FARM FRITES i firmą PROFARM zapraszamy do udziału w 3. edycji Konkursu Grantowego Fabryka Lokalnych Innowacji.

Spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych i odpoczynku w miłej atmosferze.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów HANNOVER MESSE 2023 w Hannoverze/Niemcy w dniach 17-21. 04.2023 – hala 12; stoisko E14

W tym roku spotkanie odbywa się w Krynicy-Zdrój. Konferencja poświęcona jest „Elektroenergetycznym sieciom kablowym i napowietrznym”.

Zachęcamy do przekazanie 1,5% dla Organizacji Pożytku Publicznego! Nasze serce od 2 lat mocniej bije dla: Stowarzenia Niebieski Skarb, dla którego prowadzimy zbiórkę nakrętek w naszej firmie, oraz Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne, którą wspieramy w działaniach na rzecz budowy hospicjum w Pogorzelicach jako partner strategiczny.

Kolejny rok puszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gości u nas!

Wszystkim naszym Klientom i Przyjaciołom dziękujemy za dotychczasową współpracę i składamy najlepsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w 2023 roku!

Podpisaliśmy porozumienie o współpracy z Politechniką Gdańską.

Przed nami wspólne badania, projekty, wsparcie merytoryczne, dedykowane staże i praktyki dla studentów!

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy na targi Energetab, które odbędą się w dniach 13-15.09.2022 r. - hala A, stoisko nr 24.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów Hannover Messe. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Marketingu i Sprzedaży.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów HANNOVER MESSE 2022 w Hannoverze/Niemcy w dniach 30-02.06.2022 – hala 12; stoisko D71

Zapraszamy wszystkich do dołączenia do 11. Edycji Akcji DWIE GODZINY DLA RODZINY.

Kolejny rok dołączamy do Światowego Dnia Ziemi!

Radosnych Świąt Wielkanocnych i odpoczynku w miłej atmosferze