Działy kontaktowe

  • Dział Marketingu i Sprzedaży

    Sprzedaż eksportowa

    Piotr Haczyk (EN, RU)

    Dyrektor Handlowy
    tel.: +48 59 86 65 182
    kom.: +48 501 615 063
    e-mail: phaczyk@zwae.com.pl

    Piotr Szczechowicz (EN)

    Kierownik Eksportu
    tel.: +48 59 86 65 163
    kom.: +48 501 615 054
    e-mail: pszczechowicz@zwae.com.pl

    Krzysztof Pietrzyk (EN, RU)

    Specjalista ds. Eksportu
    tel.: +48 59 86 65 168
    kom.: +48 519 600 940
    e-mail: kpietrzyk@zwae.com.pl

    Julianna Kezika (EN, RU)

    Specjalista ds. Eksportu
    tel.: +48 59 86 65 164
    kom.: +48 501 615 029
    e-mail: jkezika@zwae.com.pl

    Monika Karcz (DE)

    Referent ds. Marketingu i Sprzedaży
    tel.: +48 59 86 65 170
    kom.: +48 519 600 879
    e-mail: mkarcz@zwae.com.pl

    Sprzedaż krajowa

    Piotr Haczyk (EN, RU)

    Dyrektor Handlowy
    tel.: +48 59 86 65 182
    kom.: +48 501 615 063
    e-mail: phaczyk@zwae.com.pl

    Krzysztof Ratowicz

    Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży
    tel.: +48 59 86 65 162
    kom.: +48 501 615 079
    e-mail: kratowicz@zwae.com.pl

    Przemysław Wojtaszek

    Inżynier Sprzedaży
    tel.: +48 59 86 65 167
    kom.: +48 519 600 856
    e-mail: pwojtaszek@zwae.com.pl

    Marcin Engelbrecht

    Inżynier Sprzedaży
    tel.: +48 59 86 65 169
    kom.: +48 519 600 925
    e-mail: mengelbrecht@zwae.com.pl

    Regina Mielewczyk

    Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
    tel.: +48 59 86 65 165
    kom.: +48 501 615 085
    e-mail: rmielewczyk@zwae.com.pl

    Karolina Miotk

    Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
    tel.: +48 59 86 65 166
    kom.: +48 519 600 858
    e-mail: kmiotk@zwae.com.pl
  • Dział Serwisu

    Roland Ramczyk

    Kierownik Działu Konstrukcyjnego i Serwisu
    tel.: +48 59 86 65 199
    kom.: +48 501 615 088
    e-mail: rramczyk@zwae.com.pl
  • Dział Jakości

    Monika Grabowska

    Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania
    tel.: +48 59 86 65 184
    kom.: +48 501 615 065
    e-mail: mgrabowska@zwae.com.pl

Adres korespondencyjny


Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp. z o.o.
Kębłowo Nowowiejskie, ul. Łąkowa 2
84-351 Nowa Wieś Lęborska
Polska

Kontakt


Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp z o.o.
ul. Gdańska 60, 84-300 Lębork
e-mail: zwae@zwae.com.pl

Telefony:


+48 59 86 336 15
+48 59 86 651 60
+48 59 86 333 86
+48 59 86 353 95

Dane spółki


Numer KRS: 0000196233
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

NIP: 841-14-88-591
REGON: 005326048
Kapitał zakładowy: 100 000,00zł


Copyright © 2017 - ZWAE